NAPRAWA PĘKNIĘĆ - INIEKCJA CIŚNIENIOWA RYS

Od źle przygotowanych elementów po niewłaściwą mieszankę lub zbrojenie, istnieje wiele przyczyn powodujących pęknięcia konstrukcji betonowych a wszelkie uszkodzenia jakie pojawiają się w betonie osłabiają konstrukcję i skracają jej żywotność. Wykonanie szybkiej i profesjonalnej naprawy pęknięć  jest niezbędne aby uniknąć dalszych uszkodzeń konstrukcji.

Iniekcja ciśnieniowa rys to metoda, w której w specjalnie przygotowany układ portów wtryskowych wtłaczany jest aktywowany materiał “iniekt” z żywicy epoksydowej  pod ciśnieniem powodując zasklepienie zarówno dużych jak i wszelkich mniejszych rys przywracając pełną nośność i funkcjonalność obiektu.
– iniekcje żywicy epoksydowej

HYDROIZOLACJA - USZCZELNIANIE PĘKNIĘĆ

Iniekcje uszczelniające pęknięć to bezinwazyjna metoda naprawcza mająca za zadanie zablokować degradujący dopływ wody do wnętrza budynku.  Zaawansowane materiały iniekcyjne oparte na poliuretanie oraz żywicach akrylowych są wstanie zatrzymać przeciek o dużym przepływie wody jak i wysokim ciśnieniu hydrostatycznym. W ramach prac iniekcyjnych oferujemy:

– uszczelnienie pęknięć w betonie,
– uszczelnienie połączeń konstrukcyjnych,
– uszczelnienie przerw roboczych/dylatacji,
– odtworzenie izolacji pionowej,
– przepona pozioma przeciwko podciąganiu wilgoci,
– iniekcja strukturalna,
– stabilizacja gruntu,

Zapraszamy do kontaktu! -klik-
iniekcja cisnieniowa rys